Hakkımızda
Buradasınız : Anasayfa >> Kurumsal

Tatkar Gümrük Müşavirliği; dış ticarette lokomotif olmak üzere sektörde 30 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Şirket 2000 yılında, 4458 sayılı yasa gereği, şimdiki kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Türkiye'nin her yerinde özverili, uzman, eğitimli ve günümüz koşularında maksimum faydalanma bilincindeki ekibi ile sektöründe her geçen sene emin adımlarla lider olma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul'da merkez ofisi beraberinde tüm gümrüklerde her an aktif şekilde rol alabilecek deneyimli gruplar olan Tatkar Gümrük Müşavirliği; kara, hava, deniz ve demir yolunda ithalat ve ihracat için komple ve parsiyel yükleme yapmakta ve dış ticaret danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Şirketin amacı, müşterilerinin sadece gümrükleme ve taşımacılık işlemlerini yapmak değil, bilinçli ve tecrübeli kadrosuyla, müşterilenin her türlü sorunu ile ilgilenirken onlara alternatif çözümler sunarak sorunlarını çözmektedir. Bugüne kadar birlikte çalıştığı saygın ithalat ve ihracatçı müşterilerinin güvenini kazanarak sürdürdüğü bu mesleği, uzun seneler onurla devam ettirmek ve müşterilerinin başarılarına katkıda bulunmak şirketin en büyük hedefidir. İşinin uzmanı olan ve kendisi ile yarışan Tatkar Gümrük Müşavirliği, sunduğu hizmet kalitesinden onur duymaktadır.

Tatkar Gümrük Müşavirliği
  • Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Meriç Sokak No:6/27
  • Şirinevler- İstanbul / TÜRKİYE
  • Tel :+90 212 652 80 18-19
  • Mail : tatkar@tatkargumruk.com